Лудогорец отново попадна сред най-големите! ШЛ идва в България

Невероятно постижение! Българският шампион за втори път зарадва изстрадалия български запалянко. Лудогорец отново попадна сред най-големите! ШЛ идва и в следващите месеци ще има истински футбол в България. „Орлите“ завършиха 2:2 при гостуването на Виктория (Пилзан) в Чехия, след мъжка 95-минутна битка. Първият мач завърши при резултат 2:0

4:2 разградчани попаднаха в груповата фаза на най-комерсиалния клубен турнир.

Първото попадение реализира Дюриш в 7-ата минута, след като засече центриране от корнер. В 17-ата минута българският шампион изравни. Джонатан Кафу изведе Вирджил Мисиджан на голова позиция, който с плътен изстрел опъна мрежата. При тази ситуация домакините имаха претенции за игра с ръка на Кафу, но съдията прецени, че няма нарушение на правилата.

В 63-ата минута Виктория поведе с 2:1, след като Хейда се разписа с глава. Натанаел не се намеси добре и играчът на домакините опъна отблизо мрежата.